офіційний веб-сайт

НОВИНИ:

24 травня 2017 року. Конкурс малюнків на асфальті до Міжнародного дня біорізноманіття.

24-го травня 2017 року співробітниками відділу рекреації пропаганди та екоосвіти національного природного парку "Святі Гори" проведений конкурс малюнку на асфальті серед учнів Святогірської ЗОШ. Діти, учасники проекту "Лісова варта" та "Водна варта" в своїх малюнках відтворили своє бачення світу, що їх оточує – від метелика до земної кулі, все розмаїття, що впливає на свідомість кожного, не залишає бути байдужим і спонукає великодушному ставленню до природи. Свято запам’яталося дружньою обстановкою, піднесеним настроєм та яскравими емоціями присутніх.

У заході прийняли участь більше 100 школярів 1-4 класів. Переможці та учасники конкурсу були нагороджені від національного природного парку "Святі Гори" подяками та грамотами з різних номінацій, в тому числі "За яскравість", "За креативність", "За сучасність" та інші.

Також, напередодні цього свята серед учнів старших класів співробітники відділу провели декілька екоуроків на тему "Біорізноманіття Придінців’я" та лекцію на тему "Міжнародний день біорізноманіття" серед викладачів школи.

Конкурс малюнку на асфальті до дня біорізноманіття був заключним етапом в цьому навчальному році у роботі довгострокового екологічного проекту "Лісова варта".